O firmie


Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „ABSOLUTUS” działa na rynku od 1990 roku i zajmuje się koncesjonowanym obrotem bronią i amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym na terenie całego kraju.

W naszej ofercie znajdą Państwo broń, amunicję oraz wszelkie akcesoria dla myśliwych oraz służb ochroniarskich i mundurowych. Posiadamy w ciągłej sprzedaży wszelkie produkty, dostępne dla rynku cywilnego bez pozwoleń Policji, służące zarówno ochronie osobistej (miotacze gazu, pałki, paralizatory) jak i rozrywce, czy aktywnemu wypoczynkowi (wiatrówki, łuki, proce, odzież, optykę i wiele innych).

Klienci detaliczni mogą dokonywać zakupów w naszych punktach sprzedaży detalicznej w Kielcach i Starachowicach oraz za pośrednictwem sklepu internetowego 4hunter.pl. Jako jeden z największych importerów broni, amunicji oraz akcesoriów do ochrony osobistej zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych.

W 2002 roku nasza firma stała się członkiem Polskiej Izby Ochrony Osób i Mienia i otrzymała od niej rekomendację wiarygodności będącej poświadczeniem oceny, iż firma oferuje usługi w sposób profesjonalny i rzetelny.

W 2008 roku właściciel firmy, wraz innymi właścicielami 28 wiodących firm z branży myśliwsko-strzeleckiej powołał do życia Polskie Stowarzyszenie Rusznikarzy i Dystrybutorów Broni będącym pierwszym tego typu stowarzyszeniem w naszym kraju.

Zapraszmy do naszego salonu firmowego i hurtowni w Kielcach przy ulicy Seminaryjskiej 6.

Zapraszmy również do naszego sklepu myśliwskiego w Starachowicach przy ulicy Strzelniczej 29 (teren KS Świt Starachowice)

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

{nocache:6416553796f2294bc985ac5c38ded284#0}
Sklep internetowy od home.pl